top of page

HANIOTI GRAND OTEL 4* - HANIOTI

ОПИС:

Хотелот се наоѓа во Ханиоти, на околу 115 км од Солун и 100 км од аеродромот.

Се наоѓа веднаш на брегот, во близина на градскиот парк. Хотелот е реновиран во 2007 година. Хотелот Гранд има сопствена плажа, базен, паркинг простор и нуди исклучителна услуга од ресторан, бар, снек бар на плажа итн.
 

СОДРЖИНА:

Има 133 соби. Главната хотелска зграда има две крила каде се сместени собите, додека апартманите се сместени во останатите три згради во склоп на хотелот. Има главен ресторан, бар на плажа/базен, надворешен базен со лежалки и чадори, rent-a-car... Хотелот нуди доплата на рецепција: паркинг, бебешко креветче. Лежалки и чадори на плажа со доплата.

Оброци: појадок и вечера

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Собите се опремени со ТВ, радио, телефон, фрижидер, балкон/тераса


ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page