top of page

GREEK PRIDE SEAFRONT 4* - FOURKA

 ОПИС: 

Greek Pride Seafront Hotel има 37 соби и е совршено прилагоден за романтични одмори, парови и младенци, родители со тинејџери. Се наоѓа на мирно место на само 800м од центарот на Паралија Фурка. Лоциран во Скала Фурка, на 9 минути пешачење од плажата Фурка, хотелот Halkidiki Greek Pride Seafront нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар и заеднички салон. Нудејќи градина, имотот се наоѓа на 2,3 км од плажата Агиос Николаос Фурка.

Услуга: Ноќевање со појадок или полупансион.

СОДРЖИНА: 

Објектот располага со 24-часовна рецепција, превоз до аеродром, услуга во соба и бесплатен Wi-Fi низ целиот објект.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page