top of page

GOLDEN RESIDENCE 3* - PEFKOHORI

ОПИС:
Golden Residence Family Resort 3* - Pefkohori е многу економичен семеен апартман-хотел, кој се наоѓа на 30 метри од неорганизираниот дел на плажата, на околу 500 метри од првиот бар на плажа и на околу 1200 метри од центарот на популарниот Пефкохори. Се состои од студија и апартмани кои можат да угостат до шест лица, а во соседниот ресторан оброците се служат на клиентите кои престојуваат на база на полупансион.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

Домашни миленици се дозволени на барање.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, wifi интернет (слаб), сала за појадок, ресторан, надворешен базен со лежалки и чадори околу базенот, бар покрај базен, детски базен, уреден двор
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, основно опремена мини-кујна, фрижидер, клима, ТВ, тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:
GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page