top of page

FLORIDA BLUE BAY 4* - PELOPONNESE

ОПИС:

Хотел FLORIDA BLUE BAY е мал хотел во близина на морето. Пријатна зелена околина со базен. Нуди пространи комфорни соби, ресторан, таверна, барови, интернет, собна услуга, конференциски услуги, салон за убавина, тенис. Идеален избор за семеен одмор.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, ресторан, лоби бар, wifi интернет

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, ТВ, телефон, мини фрижидер, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page