top of page

ELINOTEL POLIS 3* - HANIOTI

ОПИС:

HOTEL ELINOTEL POLIS 3* - Ханиоти е еден од најбараните хотели во Ханити, неколку сезони по ред. Хотелот се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, на неколку стотини метри од центарот и плажата, малку подалеку од бучавата. Услугата во Хотел Елинотел Полис Ханиоти, како и храната се одлични во споредба со цената по која се продава овој хотел. Хотел Елинотел Полис го препорачуваме и на семејства и на парови кои бараат добро сместување во Ханиоти, со пристојна храна. Од летната сезона 2023 година, хотелот нуди оброци на база ноќевање со појадок.

Оброци: појадок - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

рецепција, бар, билијард, детски базен, кафе бар, лоби бар, надворешен базен, wifi интернет, ресторан, услуга во соба, сауна, спортови на вода.

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

балкон, фен, клима, бања со тоалет, сеф, телефон, САТ-ТВ

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page