top of page

DANAI HOTEL & SPA 4* - OLYMPIC BEACH

ОПИС:
Danai Hotel and Spa Olympic Beach е луксузен хотел од повисока категоризација, сместен во мирен дел од одморалиштето Olympic Beach, на помалку од 400 метри од плажата и околу 300 метри од центарот на градот. Во непосредна близина на зградата се наоѓаат сите потребни содржини, а хотелот на своите гости им нуди и одличен спа центар, чии услуги се бесплатни за гостите на хотелот.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:

Рецепција, бар, внатрешен базен, сала за појадок, перална, интернет катче, лежалки и чадори околу базенот, чување деца на барање, надворешни базени, чистење два пати дневно, теретана и спа, нуркање и скијање на вода, фитнес, бар, ресторан и организација на прослави, конференциска сала, паркинг
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, сеф, SAT-TV, фрижидер, телефон, тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page