top of page

CRONWELL PLATAMON 5* - PLATAMONAS

ОПИС:
Cronwell Platamon Resort е луксузен хотел со 5* сместен помеѓу Платамон и Неи Пори, на песочна плажа, недалеку од центарот на двете места. Хотелот се наоѓа во многу мирна средина, опкружен со зелена вегетација на климата.

Ресортот Cronwell Platamon е многу баран и популарен меѓу локалното население и туристите од околината поради својот феноменален Ultra All Inclusive концепт, но и поради уникатната грижа на сите вработени за гостите, како и големиот број различни анимации, и двете за младите и за постарите. Од пред неколку години на гостите им стои на располагање уникатен аква-парк за најмладите, чие користење е вклучено во цената на аранжманот.

Наша препорака.

Оброци: шведска маса, Ultra All Inclusive.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, Wi-Fi интернет, лоби бар, билијард, детски базен, детски забавен парк, хидромасажа, масажа, мини маркет, отворени базени, паркинг, сауна, спа и велнес центар, пинг-понг, отворени тениски игралишта, одбојкарско игралиште, теретана, внатрешно пливање базен, хотелска плажа, чадори и лежалки на плажа, 3 барови.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, мини-бар, клима, SAT-TV, сеф, тераса .
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page