top of page

CORAL BLUE BEACH 3* - GERAKINI

ОПИС:
Хотелот Coral Blue Beach Gerakini гледа на добро одржуваната песочна плажа во Геракини и е распослан на голема, добро одржувана, зелена површина, каскада од локалниот пат до плажата. Хотелот Coral Blue Beach е на околу 500 метри од најблиската автобуска станица и главниот пат што води на север до Полигирос и на југ до Никити. Хотелот е целосно реновиран во 2019 година, при што е изграден нов бар на плажа со отворен базен и ресторан, како и голем број спортски терени веднаш до добро уредената плажа.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса, ручек - мени за послужување.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, ресторан, бар, надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен, бар покрај базен, лежалки и чадори на плажа (доплата), интернет катче, лоби, складирање багаж, бар на плажа, изнајмување на автомобили, мини-маркет, детско игралиште, паркинг, Wi-Fi интернет (доплата), лекар (на повик)
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, SAT-TV, фрижидер, тераса или двор со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page