top of page

BROWN BEACH ERETRIA 4* - EVIA

ОПИС: 

HOTEL BROWN BEACH ERETRIA 4* - EVIA е семеен концепт-хотел со All Inclusive, сместен на добро одржувана плажа, недалеку од градот Еретриа на Евија. Има соби во кои можат да бидат сместени само двајца возрасни и едно дете до 11,99 години. Покрај отворениот базен, достапни се спортски терени и спа центар за забава на гостите.

Дозволени се мали миленици, на барање.

Оброци: појадок, ручек и вечера - шведска маса (се ВКЛУЧЕНО).

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, лифт, продавница, лекар на повик, ресторан, отворен базен, детски базен, бар покрај базен, уредена плажа, лежалки и чадори на плажа, крпи за плажа, тераси за спортови на отворено (кошарка, одбојка на плажа), спа центар , конференциска сала, паркинг

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, SAT-TV, телефон, фрижидер, сеф, тераса

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page