top of page

BLUE DOLPHIN 4* - METAMORFOSIS

ОПИС:

Хотелот Blue Dolphin 4* - Metamorfosi се наоѓа на вториот крак на полуостровот Халкидики, во Ситонија, на само 50 метри од негуваната песочна плажа на хотелот. Хотелот се наоѓа надвор од градот Метаморфоси, на неколку километри, целосно опкружен со маслинови градини и борова шума. Изграден е во традиционален грчки стил, каде околу главната зграда на хотелот има уште 15 бунгалов згради, а сите згради се неодамна реновирани.

Оброци: Појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, билијард, детски базен, детски забавен парк, интернет кафе, лоби бар, менувачница, мини маркет, мини голф, отворен базен, паркинг, пинг-понг, чадори и лежалки на плажа, чадори и лежалки покрај базен, игралиште за одбојка , ТВ сала

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, фрижидер, сеф, клима, телефон, ТВ, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page