top of page

ОПИС: 

Хотелот Белведере се наоѓа во Агиос Јоанис.  нуди поглед на Јонското Море и е веднаш од другата страна на патот од мала плажа со камчиња. Хотелот Белведере е на 3 километри јужно од селото Беницес  на околу 15 километри од аеродромот во Крф.

 

СОДРЖИНА:

Хотелот се состои од 1 зграда со 5 ката и вкупно 170 убаво уредени соби. Располага со отворен базен со солена вода и балкони со поглед на градина, планина или море. Ресторан со поглед на базен со разновидна храна. Има и лоби бар. Гостите можат да уживаат во пијалоците од барот покрај базенот и да се релаксираат на бесплатните лежалки и чадори.Бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место.

 

СОДРЖИНА НА СОБИТЕ:
Собите имаат клима, сателитска ТВ и мини фрижидер. Приватната бања е опремена со туш кабина и фен.

ЛОКАЦИЈА: 

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

HOTEL BELVEDERE 3* - AG.IOANNIS

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page