top of page

ASSA MARIS 4* - AGIOS NIKOLAOS

ОПИС:

Assa Maris Beach Sithonia Агиос Николаос е хотел лоциран на долга, песочна плажа во близина на градот Агиос Николаос, Ситонија. Хотелот гледа на прекрасна километарска песочна плажа, омилена меѓу туристите и познавачите на овој регион. Во непосредна близина на семејниот хотел Assa Maris Beach се наоѓа живописното село Пиргадики, како и голем број плажи на западниот брег на Ситонија.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, бар, бар покрај базен, детски базен, фитнес сала, лоби бар, мини голф, национален ресторан, отворен базен, рецепција, ресторан, спортови на вода, пинг-понг, одбојкарско игралиште, паркинг, бар на плажа, лежалки и чадори на плажа (доплата), рецепција, брз интернет, wi-fi интернет на плажа, паркинг
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, тераса со седење

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page