top of page

ОПИС:

Aristoteles Holiday Resort and Spa 4* - Ouranoupolis е еден од најбараните хотели на Атос и регионот, комплетно реновирани соби и ресторани за сезоната 2019. Хотелот се простира на неверојатни 45000 квадратни метри шума и зеленило и е целосно посветен на семејства и фантастична семејна услуга. Хотелот располага со отворен и внатрешен базен, спа центар, целодневна анимација за најмладите и бројни спортски терени. Хотелската плажа е оддалечена помеѓу 100 и 200 метри, хотелот е поврзан со плажата со подземен премин, а на плажата има бар на плажа и бесплатни лежалки и чадори за гостите на овој All Inclusive семеен хотел.

Оброци: појадок, ручек и вечера (All Inclusive).

СОДРЖИНА:

Бар, бар покрај базен, детски забавен парк, диско, џакузи, фитнес сала, хидромасажа, кафе бар, конференциска сала, мини маркет, национален ресторан, отворен базен, ресторан, сауна, спа и велнес центар, спортови на вода, игралиште за одбојка, турска бања , ТВ соба, Wi-Fi интернет.

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, клима, радио, ТВ, телефон, тераса со седење.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

ARISTOTELES HOLIDAY & SPA 4* - ATHOS

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page