top of page

HOTEL ANTONIOS 3* - LIMENARIA

ОПИС:

Антониос Лименарија Тасос е мал хотел сместен помеѓу Лименарија и Потос, на рид над плажата, која е оддалечена

100 метри. Хотелот е новоизграден, полуксузно опремен и хигиената во хотелот е на завидно ниво. 

Оброци: појадок - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

рецепција, базен, бар, лежалки и чадори, паркинг, wifi интернет, ресторан

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

бања, клима, SAT-TV, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page