top of page

ANASTASIA RESORT & SPA 5* - NEA SKIONI

ОПИС:

Хотел Xenios Anastasia Resort & Spa - Nea Skioni се наоѓа на плажата со песок во Неа Скиони, на неколку километри од центарот на рибарското пристаниште. Хотелот е со неодамнешен датум на градба, типично граден во Медитеранот, се состои од неколку бунгалови згради, наредени покрај добро одржуваната плажа наградена со Сино знаме. Чадорите и лежалките на плажа се бесплатни.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса (бесплатни сокови и кафе за време на оброкот). Дозволени се мали миленици, на барање.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, менувачница, ресторан, кафе бар, конференциска сала, надворешен базен, бар покрај базен, лежалки и чадори околу базенот, мини-маркет, спа центар, одбојка на плажа, тенис, пинг-понг, спортови на вода, сурфање на ветер, едрење, кајак , планински велосипедизам, јога, спа (сауна, теретана, третмани за тело), ​​бејбиситерка, нега на домашни миленичиња, негување миленичиња, бар на плажа, столчиња за плажа и чадори

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, клима, фрижидер, интернет, сеф, телефон, ТВ, тераса.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page