top of page

EVIA RIVIERA 4* (ex. Amarynthos) - EVIA

ОПИС:

Хотел Evia Riviera Resort 4* (ex. Amarynthos Resort) - Evia се наоѓа во малото пристаниште и туристички град Амаринтос, недалеку од најразвиениот туристички град Евиа - Еретриа, сместен на приватна, негувана плажа со камчиња. Услугата во хотелот е исклучиво all inclusive, така што безгрижен одмор е загарантиран на сите наши патници кои ќе се одлучат да го посетат овој дел на Евија. Центарот на споменатиот Амаринтос е оддалечен околу 5 километри, а тука се и сите споредни туристички капацитети кои не се вклучени во богатата сеопфатна услуга на хотелот: локални таверни и рибни пазари, градска плажа, уреден плоштад.

Оброци: појадок, ручек, вечера - шведска маса. (се ВКЛУЧЕНО)

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, wifi, сефови, менувачница, лоби бар, сала за појадок, ресторан, тераса за сонце, надворешен базен, детски базен, лежалки и чадори околу базенот, бар покрај базен, сала за состаноци, деловен центар, детско игралиште, анимација за деца, чување деца услуги, спортски терени, тениско игралиште, пинг понг, пикадо, спортови на вода, соба за игри, бар на плажа, лежалки и чадори на плажа, крпи за плажа, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Бања, фен, сеф, клима, мини-бар, сателитска ТВ, телефон, биро, тераса .

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page