top of page

ALIA PALACE 5* (Adults Only) - PEFKOHORI

ОПИС:

ALIA PALACE - Пефкохори е луксузен хотел на одморалиштето Пефкохори, одделен од вревата и вревата на популарната дестинација. Сместеное на рид, опкружен со зеленило, целосно изолиран и подреден на квалитетот на услугата што го заслужуваат гостите на хотел со пет ѕвезди. Хотелот прифаќа само лица над 16 години.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Рецепција, сеф, бар, бар покрај базен, деловен центар, детски базен, детски забавен парк, џакузи, интернет кафе, конференциска сала, надворешен базен, рецепција, ресторан, отворени тениски терени, теретана, wifi интернет

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Мебел за седење на тераса, фен, клима, бања, мини-бар, сеф, телефон, тераса, САТ-ТВ, wifi

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page