top of page

HOTEL AL MARE 3* - POLICHRONO

ОПИС:
Hotel Al Mare 3* - Полихроно се наоѓа веднаш на плажата, малку надвор од центарот на популарното одморалиште Полихроно, во многу мирна област. Пред овој баран хотел има надворешен базен, на плажа има и бар на плажа, како и комплетно опремена плажа, со доплата на лице место. Сопствениците на хотелот се од Балканот, така што и услугата и храната во хотелот се наменети за гости од нашиот крај. Добар сооднос цена-квалитет.

Домашни миленици се дозволени на барање.

Оброци: појадок - шведска маса, вечера - избор од повеќе јадења.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, бар покрај базен, надворешен базен, рецепција, a la carte ресторан, чадори и лежалки на плажа (доплата), паркинг, Wi-Fi интернет
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, фрижидер, клима, сеф, телефон, SAT-TV, тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page