top of page

ОПИС:
Хотел Akti Ouranoupoli Уранополис се наоѓа на влезот во градот Уранополи, на околу 140 километри од аеродромот во Солун, над прекрасна, негувана песочна плажа. Хотелот е многу популарен кај семејствата со деца под 12-годишна возраст, најмногу поради разновидноста на достапните анимации.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, детски забавен парк, интернет кафе, сеф, конференциска сала, мини маркет, национален ресторан, отворен базен со морска вода, ресторан, спортови на вода, пинг-понг, игралиште за одбојка, Wi-Fi интернет.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, фрижидер, телефон, SAT-TV, тераса, Wi-Fi интернет.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

AKTI OURANOUPOLI 4* - OURANOUPOLIS

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page