top of page

AKS HINITSA BAY 4* - PELOPONNESE

ОПИС:

Хотел AKS Hinitsa Bay Porto Heli е еден од најбараните хотели на Пелопонез од нашата понуда. Сместен во прекрасниот залив Хиница, тој е на 80 километри од Нафплион, а на околу 4 километри од блиското модерно пристаниште и одморалиште Порто Хели. Хотелот е изолиран, целосно опкружен со шума и луксузни приватни вили, на приватна песочна плажа, од која има поглед на заливот исполнет со острови.  Препорака од агенцијата.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Ресторан, бар, рецепција, градина, лифт, греење, складирање на багаж, продавници во хотелот, климатизација, тениско игралиште, фитнес центар, детско игралиште, пинг-понг, надворешен базен, простории за состаноци и банкет, услуга за чување деца, изнајмување автомобил, туристичко биро, факс/фотокопирање, wifi интернет, паркинг.

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Клима уред, бања, фен, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, балкон.

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page