top of page

AGIONISSI RESORT 4* - AMMOULIANI

ОПИС:
Хотел Agionissi Resort Ammouliani се наоѓа на прекрасниот остров Амулани, на 1500 метри од центарот на традиционалното село и главната точка за снабдување на островот. Хотелот се наоѓа на сопствена песочна плажа која е оддалечена околу стотина метри.

Максималниот број на луѓе во собата се одредува според бројот на кревети, ниту едно дете или бебе не може да остане во собата без сопствен кревет.

Оброци: појадок - шведска маса, вечера - континентална (скромна за хотел со 4*).

 
СОДРЖИНА:
Бар, бар на плажа, бар покрај базен, детски забавен парк, мини маркет, отворен базен, продавница за сувенири, рецепција, ресторан, спа и велнес центар, пинг понг, теретана, видео игри
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, мини-бар, радио, сеф, телефон, САТ-ТВ, тераса
 
ЛОКАЦИЈА:
GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page