top of page

AETHRIA HOTEL 3* - LIMENAS

ОПИС:

Хотел Aethria Limenas е многу баран хотел во Тасос, целосно опкружен со зеленило, лоциран во непосредна близина на познатата песочна плажа Трипити. Од центарот на Трипити е на 1,5 километар, а до првата плажа е околу 150 метри. Доплата за клима е 6 € на ден.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 

СОДРЖИНА:

Бар, бар покрај базен, детски забавен парк, двор, надворешен базен, рецепција, сеф (доплата), wifi интернет, услуга во соба, сопствен паркинг простор, отворени тениски терени, ТВ соба, доктор (на повик)

СОДРЖИНА НА СОБАТА:

Клима уред (доплата), бања, фен, мини-бар, радио, телефон, тераса, ТВ

ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE", тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page