ВАЛОНА | ВИЛА ВИОР

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море на 600 м. оддалеченост од центарот на градот и на само 50 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

VALONA - VILA VIOR.png

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.

  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи

  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.

  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.

  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација (телефонски , маил и сл.) е неважечка.

  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.

  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1