ВАЛОНА | ВИЛА КАЧА

Вила Кача се наоѓа на само 100м. од Лунго Маре – плажата, располага со студиа и апартмани комплетно опремени , со сопствено купатило, мини кујна, тв со кабловска, wi – fi, сопствен паркинг.

VALONA - VILA KACHA.png
 • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена

 • Користење на климата е вклучено во цената

 • Поаѓањето е 1 ден претходно од датумите дадени во табелите

 • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

 • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  50 € за возрасни
  40 € за деца од 2 – 10 год.
  0 – 2 год. бесплатно

 • Влегување во студијата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

 • За Хигиената на студијата се грижат самите гости.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1