top of page
362258042.jpg

TRESOR SOUSOURAS 4* - Hanioti

ОПИС:
Хотелот Tresor Sousouras Hanioti се наоѓа на само 100 метри од добро одржуваната плажа во градот, во мирен дел на Ханиоти. Хотелот во пријатна атмосфера ги обезбедува сите услуги кои треба да ги обезбеди еден модерен објект, а новото раководство на хотелот ќе вложи максимални напори да ги исполни сите желби на гостите. Сите стандардни соби се наоѓаат на приземје и на првиот кат од сместувачкиот дел на хотелот.

Оброци: појадок и вечера - шведска маса.

 
СОДРЖИНА:
Бар, бар покрај базен, детски базен, детски забавен парк, кафе бар, отворен базен, паркинг, рецепција, ресторан, сауна, снек бар, спортови на вода, чадори и лежалки покрај базен, мали спортски терени, ТВ соба, видео игри.
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, клима, мини бар, радио, телефон, SAT-TV, Wi-Fi интернет (доплата), балкон/тераса со седење.
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

bottom of page