top of page

SUNRISE 4*

Локација: 500м од жичарницата

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга.

Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.

СПА Центар: внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

SUNRISE 4.png

www.hotelsunrisebansko.com

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

bottom of page