top of page

SUNNY HILLS 3*

Локација: На 350 метри од најблискиот ски-лифт во Пампорово.

Содржини: Sunny Hills Ski&Wellness има модерен дизајн - скандинавски минимален и планински шик, и нуди бесплатен простор за скијање, бесплатен Wi-Fi и бесплатен приватен паркинг. Има детски клуб од 100 м2 кој нуди различни активности и лоби бар со разни пијалоци од висока класа. Модерно дизајнираниот ресторан нуди богат појадок и вечера на шведска маса.

Сместување: Пространи студија и апартмани, повеќето со балкони и живописен поглед кон планините. Во секое студио или апартман има телевизор со рамен екран со кабелски канали, удобни душеци од висока класа и дизајн на мебел и греење.

SUNNY HILLS.png
bottom of page