top of page
339606239.jpg

ST.GEORGE SKI & HOLIDAY 4* - Bansko

Локација: Хотелот се наоѓа на неколку минути пешачење од гондолата и од центарот на Банско
Капацитет: 100 соби
Хотелски содржини: Ресторан, бесплатен Wi-Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг (според расположливост), бесплатен трансфер до гондола, рецепција 24 часа, просторија за багаж, лифт, сервис за перење и пеглање.
SPA & Wellness центар: парна бања, сауна, камена бања, салони за масажа, спа и арома терапи, солариум, внатрешен базен и фитнес центар. Опременост на собите: сеф, бесплатен Wi Fi интернет, сателитска ТВ.

St. George Ski & Holiday 4* - BANSKO

saint george ski & holiday.png
bottom of page