top of page
GH.jpg

SOUSORAS HOTEL 3* - ХАНИОТИ

ОПИС: Хотелот Sousouras Hanioti се наоѓа во близина на главниот парк на Ханиоти, веднаш на плажата, во централниот дел на одморалиштето. Од аеродромот во Солун е на 100 километри. Хотел Sousouras е првиот избор за семејства, но сепак во центарот на целата акција. Хотелот Sousouras Hanioti се состои од главната зграда и голем број анекс згради на бунгалов, со сместувачки единици кои можат да примат до пет лица. Доплата за клима е 7 € на ден.

Доплата за лежалки и чадори на плажа е 8 € на ден (две лежалки и чадор).

 

Оброци: појадок - шведска маса.

 

СОДРЖИНА: рецепција, ресторан, бар, бар на плажа, бар покрај базен, билијард, детски базен, детски забавен парк, кафе бар, надворешен базен, лежалки и чадори покрај базен, снек бар, лежалки и чадори на плажа (доплата), вода спорт, ТВ соба, видео игри, паркинг за приватни автомобили (доплата за изнајмување автомобили и автобуси)

 

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, клима, телефон, сателитска ТВ, балкон/тераса со седење

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава " STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page