САНДАНСКИ - СПА ПИРИН ПАРК 5*

Попусти, доплати
дете до 4 г - бесплатно
дете 4-12 г. на дополнително легло - 70%
дете 4-12 г. на редовно легло - 30%
возрасен на дополнително легло - 30%


Цените се на ден за СОБА
Цените НЕ ВАЖАТ за: Национални и верски празници, разни манифестации...

Пирин Парк Хотел е сместен на западните падини на Пирин планина, во близина на паркот Сандански Спа, кој претставува најдобар центар во Европа за лечење на бронхијална астма. Пирин Парк Хотел е член на ланецот хотели 'Sharlopov Hotels' и е идеално место за оставрување на Вашите соништа, нудејќи прекрасни градини, лековита минерална вода и незаборавни погледи. Во почетокот на 2009 година од страна на Европската Спа организација хотелот ја има добиено престижната награда 'Eurospera Wellness', која е гаранција дека хотелот ги исполнува сите европски стандарди за велнес објекти, безбедност, врвно ниво на хигена и квалитет на услугите.


Капацитет: 76 делукс двокреветни соби, 2 делукс апартмани, 4 ВИП свити, 2 претседателски апартмани, 3 алпинистички свити

СПА:
сауна,
фитнес,
солариум,
масажа,
турска бања,
надворешен и внатрешен базен
детски базен,
финска сауна,
биосауна,
парни бањи – калдариум и лакониум,
ледена фонтана,
зона за релакс

Политика и услови

НАПОМЕНА: Пред да ја извршите уплатата, Ве молиме контактирајте ја агенцијата за проверка на расположливи места.

 

Check in

 Check in : 02:00 PM 
 Check out : 10:00 AM