227b02efd46ff6dffed50b8b06f602df_frans-c

RILA 4*

Локација: во центарот на Боровец
Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.
СПА Центар: внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

RILA.png
1/1