227b02efd46ff6dffed50b8b06f602df_frans-c

PERUN LODGE 4*

Локација: се наоѓа во срцето на Банско, на само 5мин. пешачење од гондолата и 20мин. од центарот на градот.

Отворен во 2009 година, располага со 110 едноспални апартмани и 74 студија, опремени со телевизор, телефон, мини бар, сеф, купатило со туш кабина или када и се што е неопходно за вашиот престој.

За релаксација, хотелот на своите гости им нуди затворен базен, внатрешно и надворешно џакузи, сауна, парна бања, турска хамам бања, фитнес, бесплатен Wi-Fi интернет, детско катче како и преубава зимна/летна градина.

PERUN LODGE.png

www.perunlodge.com

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

1/1