LAKI HOTEL & SPA 4*

Микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, што ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи, на 3 км од плажата Куба Либре. Располага со 60 двокреветни соби и 4 апартмани, ресторан, бесплатен сопствен паркинг, сезонски отворен базен и бар, услуга во соба и размена на валути за гостите.
Гостите можат да се релаксираат во спа и велнес центарот, вклучувајќи затворен базен, амам и топла када, или во градината опремена со детско игралиште.

Цените се дадени во €. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

Доплати и попусти:

- Деца до 7 години - БЕСПЛАТНО

- Деца од 7 до 12 години - 50% попуст

- Доплата за оброк - 10 € по лице

Во цената е вклучено:

- Клима уред

- Користење бежичен интернет

- Паркинг

- Туристичка такса

ПРОМОТИВНИ ПАКЕТИ

5 дена (4 ноќевања) СО ПОЈАДОК = 120 € по лице во двокреветна соба

8 дена (7 ноќевања) СО ПОЈАДОК = 196 € по лице во двокреветна соба

**еднокреветна соба + 30%

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean