КСАМИЛ | ВИЛА САЛА

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор и 3 спрата со соби.

Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација, попустите не можат да се комбинираат

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИJA И ЦЕЛОСНA УПЛАТA ДО 28.02.2022

KSAMIL - SALA.png

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Меџитлија: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 50€ по лице
** Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку граничен премин Меџитлија:
Битола (Пред спортска Сала) – 50€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 50€
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице
** Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА:

22:00 h Скопје (Дрводекор) – Трансфер
22:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – Трансфер
21:30 h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер
23:20 h Дреново (бензинска пумпа Макпетрол) – Трансфер
00:00 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил) – Трансфер
01:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)
01:30 h Ресен (спроти автобуска станица)–Трансфер
02:00 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер
02.20 h Струга (Хотел Дрим) –Трансфер

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1