КСАМИЛ | ВИЛА РЕНИ

Вила Рени се наоѓа во Ксамил, на мирна и атрактивна локација – на само 150 м. од Бела Виста плажата и 5 мин. од центарот на Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студиа сите комплетно опремини со: кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима и wi-fi.

KSAMIL - VILA RENI.png
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена

  • Користење на климата е вклучено во цената

  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите

  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

 

НАПОМЕНА: Доплата за превоз

  • 50€ – повратен билет за возрасни

  • 40 € за деца од 2 – 12 години

  • 0 – 2 години бесплатно (не користат седиште)

1
press to zoom
1/1