КСАМИЛ | ВИЛА МУРАТИ

Вила Мурати се наоѓа во Ксамил, на само 70м. од најубавата плажа во Ксамил – GUVET  и 100м. од BORA BORA, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени.

KSAMIL - VILA MURATI.png
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена

  • Користење на климата е вклучено во цената

  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите

  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

  • Доплата за превоз:

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

1
press to zoom
2
press to zoom
3
press to zoom
4
press to zoom
5
press to zoom
6
press to zoom
7
press to zoom
8
press to zoom
1/1