КСАМИЛ | ВИЛА ФАДИЛ

Вила Фадил се наоѓа во строгиот центар на Ксамил, на само 50м. од најпозната плажа Бора Бора, во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа и апартмани комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi.

KSAMIL - VILA FADIL.png
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена

  • Користење на климата е вклучено во цената

  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите

  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
     

Доплата за превоз

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1