КСАМИЛ | ВИЛА ЕНАД

Вила Енад се наоѓа во Ксамил, на 200м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа и апартмани: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг.

KSAMIL - VILA ENAD.png
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена

  • Користење на климата е вклучено во цената

  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите

  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
     

Доплата за превоз

50€ – повратен билет за возрасни

40 € за деца од 2 – 12 години

0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1