КСАМИЛ | ВИЛА БЕЏЕТИ

Вила Беџети се наоѓа во Ксамил, на само 2 мин. пешачење до познатата Paradiso Beach, во непосредна близина на центарот на градот. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, компетно опремени: кујна, сопствено купатило, клима, WI FI, балкон, како и четерикреветни апартмани исто така комплетно опремени. Вилата нуди и поглед на море.

KSAMIL - VILA BEDJETI.png
  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена

  • Користење на климата е вклучено во цената

  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите

  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта

  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

 

НАПОМЕНА: Доплата за превоз:

  • 50€ – повратен билет за возрасни

  • 40 € за деца од 2 – 12 години

  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )

1
press to zoom
1/1