227b02efd46ff6dffed50b8b06f602df_frans-c

PANORAMA RESORT 4*

Локација: 750м од жичарницата

Во близина на хотел Св. Иван Рилски,  Хотелот располага со ресторан, лоби бар, таверна, конференциска сала, спа центар.

СПА Центар: сауна, парна бања, џакузи, релакс зона, фитнес

PANORAMA RESORT.png

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
anorama
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1