IGLIKA PALACE 4*

Локација: во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт 
Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. 
СПА Центар: внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean