HOTEL TINO Centar 4*

Хотел Тино 4* лоциран на прва линија на брегот на Охридското езеро, нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и Wi-FI.

Употребата на Спа центарот е бесплатна и се состои од топла када, сауна и термална бања.

Хотелот располага со 50 соби (еднокреветни, двокреветни и трокреветни), сите опремени со клима уред, телефон, интернет врска, кабловска ТВ и мини бар. Повеќето од собите се со поглед кон стариот град, црквата Св.Канео и Охридското Езеро.

TINO CENTAR SEP-OCT.png

Цените се дадени во €. по лице. Плаќање во денари 1€=62 денари

 

Услуги вклучени во цената: користење на хотелски спа центар (џакузи, сауна и парна бања), Wi-Fi, и бесплатен паркинг.

 

Доплати и попусти:

- Деца до 5 год. - БЕСПЛАТНО

- Деца од 6-12 год. + 10 еур за дополнителен лежај

**Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:
Адреса: Бул. Македонски Просветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean