top of page

HOTEL & SPA TINO Sv.Stefan 4*

Hotel & Spa TINO Sv. Stefan 4* се наоѓа на 4.1 км од центарот на Охрид. Хотелот располага со детски базен, сезонски отворен базен, затворен базен, игралиште, а гостите можат да уживаат во пијалок на барот. Ресторанот нуди богато мени со музика во живо секоја вечер.

TINO SV STEFAN - OCT-NOV.png

*Цените се со вклучен појадок и вечера (на шведска маса)

 

Доплати и попусти:
- За фамилијарни апартмани е потребно минимум 3 целосни уплати + доплата за 4то лице во зависност од возраста
- Доплата за соба со поглед кон езеро е 130 денари по лице од ноќ
- Деца до 5,99 години во двокреветна соба се сместуваат БЕСПЛАТНО (без дополнително легло, со вклучен појадок и вечера)
- За деца 6-12 години во двокреветна соба се доплаќа 300 денари од ноќ (со дополнително легло, со вклучен појадок и вечера)
- Понудата не важи за празници.

- Во цената не е вклучена туристичка такса – 40 денари по лице од ноќ


Услуги вклучени во цените: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки, чадори), спа центар со
џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, Wi-Fi
Услуги со доплата: масажи, третмани и солариум.


**Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:
Адреса: Бул. Македонски Просветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
bottom of page