INEX OLGICA HOTEL & SPA 5*

Локација: Hotel & Spa Inex Olgica 5* е лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром.
Сместување: 117 двокреветни соби (20м2), 6 стандардни апартмани (50м2), 2 Претседателски апартмани (60м2). Сите соби се луксузно опремени според највисоки стандарди, климатизирани, со интернет пристап, мини бар, кабловска телевизија и директна телефонска линија.
Услуга: BB (Ноќевање со појадок)
Содржини: 24 часа бар, паркинг, рент а кар, ресторан, хемиско чистење, интернет. 
Плажа: Има своја плажа.
Спорт и забава: базен, тенис, фудбалско игралиште, сауна, масажа, бесплатен Wi-FI.

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean