HOTEL SKY CORNER 3*

Локација:  Хотелот е сместен  во срцето на градот на светлината – Охрид, на само 250м оддалеченост  од  Охридското Езеро  и  во  непосредна  близина  на чаршијата и стариот дел на градот. 
Сместување: 17 соби од  кои: 9  Double Bedroom, 5  Large Double Bedroom  + sofa , 3  Deluxe Double Bedroom  + sofa. Сите  соби  се со queen size кревет, најсовремено опремени, климатизирани,  со бесплатен и брз  wi – fi.   
Услуга: BB (Ноќевање со појaдок)
Содржини: 24 часа бар, паркинг. Ресторанот е во  склоп  на  објектот, кој нуди ексклузивни француски јадења, кои ги задоволуваат  вкусовите и на најпребирливите гурмани. Sky Bar  каде може да уживате  во  утринско  и  попладневно  кафе  во  пријатна  и  опуштена атмосфера  со  прекрасен  поглед  на  градот  и  езерото. Kонференциската  сала  и  салата  за  состаноци  се во непосредна близина на хотелот.
Спорт и забава: Студио за масажа за опуштање од секојдневниот и динамичен живот, бесплатен Wi-FI. Спортско - рекреативен ИБ фитнес центар.

105384843_270866997496789_44359847901200

Цените се дадени во €, на ден. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
185402095
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1