58377344.jpg

HOTEL SAMOKOV 4* - Borovets

Локација: се наоѓа во центарот на ресортот Боровец.

Капацитет: 250 стандардни соби, 11 делукс соби и 4 сјута.

Хотелски содржини: конгресен центар со 8 хали, а ла карт ресторан, панорамски ресторан, лоби бар, спорт бар, бар на базен, ноќен бар, дискотека, затворен базен, сауна, солариум, парна бања, ладен базен, фитнес, куглана, билијард, пинг понг, фризер. 

Опременост на собите: мини бар, директен телефон, сателитска ТВ купатило со бања, фен, балкон.

Hotel Samokov 4* - BOROVETS

SAMOKOV.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1