top of page

HOTEL ROYAL VIEW 4*

Хотел Royal View 4* се наоѓа на 300м оддалеченост од центарот на градот како и од најблиската плажа. Располага со модерно опремени соби со тераси кои овозможуваат прекрасен поглед кон Охридското езеро. Хотелот исто така располага со спа центар опремен со финска сауна, турска бања и џакузи во кои ќе можете да се опуштите. Благодарение на својата местоположба преставува идеален избор за оние кои сакаат да се во близина на центарот на градот.

ROYAL VIEW CENOVNIK 2021.png

Доплати и попусти:

* Деца до 3,99 години - БЕСПЛАТНО
*Додатно креветче за деца до 9,99 години + 930 денари 
*Мала фитнес сала - БЕСПЛАТНО
*Приватен подземен паркинг под 24ч. видео надзор
*Хотелот го задржува правото за промена на цените без претходна најава

 

Попусти за подолг престој:
* Гости кои престојуваат 7 - 12 дена добиваат 7% попуст на цената на собата
* Гости кои престојуваат 13-20 дена добиваат 15% попуст на цената на собата
* Гости кои престојуваат 21 + ден добиваат 25% попуст на цената на собата

*Во цената е вклучен доручек
*Пријавување: 14:00 часот / Одјавување: 11:00 часот

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:
Адреса: Бул. Македонски Просветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
bottom of page