premier.jpg

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5*

Premier Luxury Mountain Resort е хотел со 5 ѕвезди сместен во подножјето на планината Пирин, во градот Банско. Опкружен со извонредната природа на Пирин и нуди луксузно сместување, гурманско јадење, супериорни спа и велнес капацитети и услуги од врвна класа во мирна средина.

Хотелот се наоѓа на непосредна близина од станицата со гондола ски-лифт и историскиот центар на Банско.

Premier Luxury Mountain Resort 5* - BANSKO

premium hotel.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1