top of page
IGLIKA-PALACE-16.jpg

HOTEL IGLIKA PALACE 4* - Borovets

Локација: во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар: внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

Hotel Iglika Palace 4* - BOROVETS

IGLIKA PALACE.png
bottom of page