40119431.jpg

HOTEL FLORA COMPLEX 4* - Borovets

Локација: во Боровец, на 50m од Гондолата. 

Капацитет: 30 соби и 185 апартмани.

Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, внатрешен базен, џакузи, сауна, менувачница, детски клуб, конференциски сали, менувачница, паркинг.

Опременост на собите: сателитска ТВ, мини бар, бања, интернет.

Hotel Flora Complex 4* - BOROVETS

FLORA COMPLEX.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1